DEWALT 18 V bezuhlíková úhlová bruska 125 mm, 2 x Li-ion 5,0 Ah, DCG405P2, DCG405P2-QW
POPIS:
- Bruska DCG405 je vybavena systémy elektronické ochrany, jako jsou plynulý rozběh, elektronická spojka a ochrana proti zablokování, které zaručují mimořádně dlouhou životnost převodovky, ochranu proti otěru motoru a ochranu před znečištěním, což značně snižuje šanci na způsobení poruchy.
- Spojí-li se vynikající spolehlivost BEZUHLÍKOVÉHO motoru DEWALT a výkonné baterie XR Li-Ion, je bruska DCG405 zárukou toho, že toto nářadí bude vynikat bez ohledu na jeho namáhání, zatížení nebo prováděnou práci
- Provozní otáčky 9 000 ot./min (bez zatížení), hodnota momentu vyšší o 75 % a vyšší výkon než předcházející nejlepší bruska napájená baterií na trhu, to vše poskytuje modelu DCG405 výkon odpovídající nářadí s napájecím kabelem a žádné nevýhody
- Brzda nářadí se zabírá ihned po uvolnění spouštěcího spínače, což zaručuje u brusného kotouče 125/1,6 mm zastavení za jednu sekundu nebo za kratší dobu a u řezného kotouče 125/1 mm za dobu kratší než jedna sekunda.
- Elektronická spojka, ochrana proti zpětnému rázu.
- Bruska DCG405 obsahuje ty nejlepší bezpečnostní prvky, jaké jsou k dispozici, aby splňovala požadavky standardu Perform and Protect
Standardní výbava:
- Dvoupolohová boční rukojeť
- nastavení krytu bez použití jiného nářadí
- klíč na výměnu kotouče
- 2x nasunovací baterie
- univerzální nabíječka
Technické parametry:
| Typ baterie | XR Li-Ion |
| Napájecí napětí | 18 Volt |
| Kapacita baterie | 5,0 Ah |
| Max. průměr kotouče | 125 mm |
| Příkon / Výkon | 1 000 W / 800W |
| Otáčky naprázdno | 9 000 ot./min |
| Závit vřetene | M14 |
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Délka | 310 mm |
| Výška | 125 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NÁŘADÍ |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5035048665527 |
| Výrobce: | DEWALT |
| Napětí akumulátoru: | 18V |
| Průměr kotouče: | 125mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
