DEWALT 18 V bezuhlíková úhlová bruska 125 mm, 3 x Li-ion 5,0 Ah, DCG405P3, DCG405P3-QW
Popis:.
Úhlová bruska je vybavena bezuhlíkovým motorem, elektronickou brzdou schopnou zastavit kotouč velmi krátce po uvolnění spínače a elektronickou spojkou eliminující zpětný ráz při zaseknutí kotouče.
Příkon 1000W a 9000 ot./min umožňují provádět i s akumulátorovou bruskou ty nejnáročnější práce.
Vlastnosti brusky
- Silný bezuhlíkový motor chlazený ventilátorem pro maximální výkon a trvanlivost
- 9000 ot./min poskytuje dostatečně vysoký výkon pro řezací a brusné aplikace usnadňuje manipulaci
- Spínač se zajišťovacím tlačítkem usnadňuje úchop nářadí
- Možnost nastavení boční rukojeti do dvou poloh nabízí větší komfort a ovladatelnost
- Nízkoprofilová skříň převodovky zlepšující ergonomii
- Rychloupínací systém kotouče umožňuje rychlou výměnu kotouče
- Převody s kuželovými koly se šroubovitými zuby poskytují nejvyšší úrověň odolnosti a malé vibrace zvyšují produktivitu práce
Rozsah dodávky
- 3x akumulátor 5,0Ah
- Nabíječka
- Ochranný kryt
Parametry
| Délka | 310 mm |
| Model | DCG405P3 |
| Distribuce | CZ |
| Výška | 147 mm |
| Záruka | 3 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NÁŘADÍ |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5035048734209 |
| Výrobce: | DEWALT |
| Napětí akumulátoru: | 18V |
| Průměr kotouče: | 125mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
