DEWALT 18 V XR bezuhlíková vrtačka 2x aku Li-Ion / 2,0 Ah /70/27 Nm / 0 -550 - 2000 ot - min / sklíčidlo 13 mm, DCD791D2, DCD791D2-QW
Aku bezuhlíková vrtačka 18V XR Li-Ion 2x2,0 Ah DeWALT DCD791D2
Kompaktní vrtačka/šroubovák DeWALT DCD791D2 18 V XR Li-Ion je vybavena baterií XR Li-Ion s kapacitou 2,0 Ah. Dokonale kompaktní a lehká konstrukce umožňuje použití i na místech s omezeným přístupem. Technologie bezuhlíkového motoru zaručuje vynikající účinnost.
- Kompaktní vrtačka/šroubovák 18 V XR Li-Ion je vybavena baterií XR Li-Ion s kapacitou 2,0 Ah.
- Technologie bezuhlíkového motoru zaručuje vynikající účinnost.
- Dokonale kompaktní a lehká konstrukce umožňuje použití i na místech s omezeným přístupem.
- Celokovová převodovka s dvěma převodovými stupni prodlužuje provozní dobu a životnost nářadí.
- 15 poloh pro nastavení momentu umožňuje stejnoměrné šroubování do různých materiálů.
- Konstrukce inteligentního spouštěcího spínače umožňuje maximální ovladatelnost při práci.
- LED svítilna se zpožděným vypínáním na patce nářadí zaručuje zlepšenou viditelnost a funkci pracovní svítilny.
- Zdokonalená ergonomická konstrukce s gumovým povrchem rukojeti zvyšuje komfort obsluhy.
- Baterie typu Li-Ion umožňují vynikající nasunování a vyjímání.
- Ocelová příchytka na řemen a magnetický držák nástrojů poskytují dokonalé řešení pro uložení.
- Součást inteligentní řady XR Li-Ion zaručuje účinnost a rychlejší provádění požadovaných úkonů.
- Univerzální nabíječka pro použití s bateriemi XR Li-Ion s napájecím napětím 18 V, 14,4 V a 10,8 V.
Rozsah dodávky DCD791D2:
- 2 x baterie XR Li-Ion s kapacitou 2,0 Ah s indikátorem stavu nabití
- Univerzální nabíječka XR
- Háček na řemen
- Magnetický držák nástrojů
- Odolný kufr TSTAK
Parametry
| Délka | 181 mm |
| Hmotnost | 1,62 kg |
| Kapacita akumulátoru | 2,0 Ah |
| Model | DCD791D2 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 2 |
| Šířka | 67 mm |
| Výkon | 360 W |
| Výška | 218 mm |
| Distribuce | CZ |
| Krouticí moment | 60 Nm |
| Krouticí moment (měkký materiál) | 23 Nm |
| Krouticí moment (tvrdý materiál) | 70 Nm |
| Max. průměr vrtání do dřeva | 38 mm |
| Max. průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| Otáčky na prázdno | 0 - 600 / 2000 ot/min |
| Rozsah sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Záruka | 3 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKU VRTAČKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5035048616239 |
| Výrobce: | DEWALT |
| Napětí akumulátoru: | 18V |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
