DEWALT 18 V XR bezuhlíková vrtačka 2x aku Li-Ion / 5,0 Ah /70/27 Nm / 0 -550 - 2000 ot - min / sklíčidlo 13 mm, DCD791P2, DCD791P2-QW
Kompaktní vrtačka 18 V XR Li-Ion DeWALT DCD791P2 je vybavena baterií XR Li-Ion s kapacitou 5,0 Ah.
- Dokonale kompaktní a lehká konstrukce umožňuje použití i na místech s omezeným přístupem
- 15 poloh pro nastavení utahovacího momentu umožňuje stejnoměrné šroubování do různých materiálů
Rozsah dodávky:
- 2 x baterie XR Li-Ion s kapacitou 5,0 Ah s indikátorem stavu nabití
- Univerzální nabíječka XR DCB115
- Odolný kufřík
Parametry
| Délka | 181 mm |
| Kapacita akumulátoru | 5,0 Ah |
| Model | DCD791P2 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 2 |
| Šířka | 67 mm |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Výkon | 360 W |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 1,62 kg |
| Krouticí moment | 70 Nm |
| Krouticí moment (měkký materiál) | 23 Nm |
| Krouticí moment (tvrdý materiál) | 60 Nm |
| Max. průměr vrtání do dřeva | 38 mm |
| Max. průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| Otáčky na prázdno | 0 - 600 / 2000 /min |
| Rozsah sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Výška | 218 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKU VRTAČKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5035048616567 |
| Výrobce: | DEWALT |
| Napětí akumulátoru: | 18V |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
