DEWALT 18V příklepová vrtačka 2x aku 1.5 Ah, DCD709S2T, DCD709S2T-QW
Popis:
- Celokovová převodovka s dvěma převodovými stupni prodlužuje provozní dobu a životnost nářadí.
- Technologie bezuhlíkového motoru zaručuje vynikající účinnost.
- 15 poloh pro nastavení momentu zaručuje zvýšenou univerzálnost při pracovních aplikacích
- Jasné světlo LED svítilny na základně nářadí zaručuje zlepšenou viditelnost
- Bezuhlíkový motor s momentem 65Nm a tělo nářadí s délkou 160 mm.
- Zdokonalená ergonomická konstrukce s gumovým povrchem rukojeti zvyšuje komfort obsluhy.
- Aretace vřetena zaručuje rychlou a snadnou výměnu nástroje pouze jednou rukou.
- příklepové vrtání
Standardní výbava:
- příchytka na řemen
- odolný kufřík T-STAK kufrt
- baterie 2x1,5 Ah
- Nabíječka
Technické parametry:
| Typ baterie | Li-Ion |
| Napájecí napětí | 18 V |
| Kapacita baterie | 1,5 Ah |
| Otáčky naprázdno | 0 - 450 / 0 - 1650 ot./min |
| Maximální průměr vrtáku (dřevo) | 30 mm |
| Maximální průměr vrtáku (kov) | 13 mm |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Maximální moment | 65 Nm |
| Kapacita sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Max. moment (tvrdý materiál) | 65 Nm |
| Max. moment (měkký materiál) | 26 Nm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKU VRTAČKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5035048709658 |
| Výrobce: | DEWALT |
| Napětí akumulátoru: | 18V |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
