DEWALT 18V XRP FLEXVOLT ADVANTAGE příklepová vrtačka bez baterií a nabíječky kufr Tstak, DCD999NT, DCD999NT-XJ
Aku příklepová vrtačka 18V bez aku DeWALT FLEXVOLT ADVANTAGE DCD999NT
Extrémně výkonná akumulátorová třírychlostní příklepová vrtačka 18V bez aku DeWALT DCD999NT z nové řady FLEXVOLT Advantage.
- Nižší vnitřní odpory článků baterie vedou k rychlejšímu toku proudu do motoru2
- O více než 50% delší provozní doba na jedno nabití baterie a delší životnost díky inovativní technologii bezkartáčových motorů
- Robustní celokovové rychloupínací sklíčidlo s kapacitou 13 mm
- Efektivní práce díky optimálně poskládané 3 stupňové celokovové převodovce
- Inovativní elektronická momentová spojka
- Nastavení krouticího momentu v 11 stupních
- LED světlo s velmi vysokou svítivostí až 77 lumenů a nastavením intenzity ve třech stupních
- Elektronická regulace rychlosti a rychlosti úderu, nastavení směru otáčení
Rozsah dodávky
- Odolný kufr TSTAK
Parametry
| Délka | 208 mm |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Model | DCD999NT |
| Napětí akumulátoru | 18 / 54 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Šířka | 70 mm |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Výkon | 1219 W |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 1,61 kg |
| Krouticí moment | 126 Nm |
| Krouticí moment (měkký materiál) | 67 Nm |
| Krouticí moment (tvrdý materiál) | 126 Nm |
| Max. průměr vrtání do dřeva | 55 mm |
| Max. průměr vrtání do oceli | 15 mm |
| Otáčky na prázdno | 0 - 450 / 1300 / 2000 ot/min |
| Rozsah sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Výška | 213 mm |
| Záruka | 3 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKU VRTAČKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5035048742945 |
| Výrobce: | DEWALT |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
