DEWALT 2 kg kombinované kladivo SDS Plus 900 W, 3,0 J + rychlovýměnné sklíčidlo, D25144K, D25144K-QS
Kombinované kladivo SDS-Plus 28 mm DeWALT D25144K
- Ideální pro vrtání kotevních a montážních otvorů do betonu a zdiva s průměrem od 4 do 28 mm
- Zrušení otáčení umožňuje lehké sekací práce v cihlách, měkkém zdivu a občas v betonu
- Systém aktivní regulace vibrací s plovoucí zadní rukojetí zaručuje malé vibrace nářadí a větší komfort obsluhy
- Vypnutí rázů umožňuje vrtání do dřeva, oceli a keramiky a také šroubování
- Mechanická spojka eliminuje náhlé momentové reakce, které mohou vznikat při zaseknutí nástroje
- Elektronická regulace otáček zaručuje maximální ovladatelnost při jakékoli aplikaci
- Velký příklepový mechanismus poskytuje vysoký výkon a menší namáhání důležitých komponentů, což zaručuje vyšší odolnost
- Ergonomický design zadní rukojeti s gumovým povrchem zaručuje vyšší komfort při práci
- Oválný ergonomický průmyslový design umožňuje jednoduché a pohodlné ovládání při jakékoli práci
- Zdokonalené utěsnění maximalizuje ochranu před vnikáním prachu a zaručuje dlouhou provozní životnost nářadí
- Drážky pro výstup vzduchu zaručují ochranu zraku obsluhy
Rozsah dodávky:
- Nastavitelná boční pryžová rukojeť se zabudovanou svítilnou
- Hloubkový doraz
- Přenosný kufr
- Rychlovýměnné rychloupínací sklíčidlo 13 mm
Parametry
| Délka | 360 mm |
| Energie úderu | 3,0 J |
| Hmotnost kladiva | 3,1 kg |
| Model | D25144K |
| Příkon | 900 W |
| Typ kladiva | Kombinované |
| Upínání nástrojů | SDS-Plus |
| Výkon | 700 W |
| Akustický výkon | 100,1 dB(A) |
| Akustiský tlak | 89 dB(A) |
| Distribuce | CZ |
| Max. průměr vrtání do dřeva | 30 mm |
| Max. průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| Max. průměr vrtání do zdiva | 28 mm |
| Odchylka akustického výkonu | 3,8 dB(A) |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 1,5 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (zvuk) | 3,8 dB(A) |
| Otáčky na prázdno | 0 - 1450 /min |
| Perform Protect | Ne |
| Počet příklepů | 0 - 5350 min |
| Směr použití | ↑↓→ |
| Vibrace ruka/paže - příklepové v | 14,9 m/s2 |
| Vibrace ruka/paže - sekáč | 13,8 m/s2 |
| Vibrace ruka/paže - šroubování b | < 2,5 m/s2 |
| Vibrace ruka/paže - vrtání do ko | < 2,5 m/s2 |
| Výška | 210 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NÁŘADÍ |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5035048547007 |
| Výrobce: | DEWALT |
| Upínání nástroje: | SDS+ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
