DEWALT Digitální opalovací horkovzdušná pistole 2 000W + příslušenství, D26414, D26414-QS
Popis:
- Odolná horkovzdušná opalovací pistole pro profesionální aplikace
- Vynikající ovládání teploty a nastavení paměti zaručují stálé nastavení teploty
- Motor s výkonem 2 000 W s optimalizovaným chlazením
- Kompaktnost a nízká hmotnost zaručují snadné ovládání a použití
Standardní výbava:
- kuželový nástavec
- rybinový plochý nástavec
Technické parametry:
| Příkon | 2000 W |
| Provozní teplota | 50-600 °C |
| Průtok vzduchu | 650 l/min |
| Hmotnost | 0,85 kg |
| Délka | 265 mm |
| Výška | 210 mm |
| Příkon | 900 W |
| Výkon | 620 W |
| Otáčky naprázdno | 16000-27000 ot./min |
| Zdvih | 55 mm |
| Rozměr kleštiny | 6-8 mm |
| Max. průměr nástroje | 36 mm |
| Hmotnost | 1.9 kg |
| Délka | 120 mm |
| Výška | 200 mm |
| Vibrace ruka/paže | 6.8 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 2.7 m/s2 |
| Akustiský tlak | 77 dB(A) |
| Odchylka akustického tlaku | 2.8 dB(A) |
| Akustický výkon | 88 dB(A) |
| Odchylka akustického výkonu | 2.8 dB(A) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HORKOVZDUŠNÉ PISTOLE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5035048290101 |
| Výrobce: | DEWALT |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
