DEWALT Elektrický hoblík 1 050W, úběr 4mm, nůž 82mm, 4 kg, D26500, D26500-QS
Popis:
- Výkonný hoblík, který si bez problémů poradí i s tvrdým dřevem, stále poskytuje hladký povrch obrobku dokonce i při nastavení maximálního odběru materiálu
- Otvor pro odvod pilin vpravo i vlevo umožňuje pohodlnou obsluhu
- Přesně označený hloubkový doraz v přední rukojeti po krocích 0,1 mm zaručuje přesné nastavení
- Přední a hlavní rukojeti s gumovým povrchem eliminují prokluzování a zlepšují tak komfort obsluhy a ovladatelnost
- Nožový válec s velkým průměrem rotuje vysokou rychlostí a tím zaručuje vynikající povrchovou úpravu
- Drážky pro srážení hran 3 různých velikostí v přední části základny umožňují snadné provádění přesných montážních prací
Standardní výbava:
- Oboustranné nože s destičkami karbidu volframu
- paralelní vodítko
- falcovací vodítko
- nátrubek pro připojení odsávání
- vodítko pro odvod pilin.
Technické parametry:
| Příkon | 1050 W |
| Výkon | 620 W |
| Otáčky naprázdno | 13500 ot./min |
| Maximální hloubka řezu | 4 mm |
| Hloubka falcování | 25 mm |
| Šířka hoblíku | 82 mm |
| Délka základny | 320 mm |
| Průměr válce | 64 mm |
| Hmotnost | 4.0 kg |
| Délka | 320 mm |
| Výška | 180 mm |
| Vibrace ruka/paže | 4.2 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 1.5 m/s2 |
| Akustiský tlak | 90 dB(A) |
| Odchylka měření K 1 (zvuk) | 3 dB(A) |
| Akustický výkon | 99 dB(A) |
| Odchylka akustického výkonu | 3.2 dB(A) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HOBLÍKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5035048129418 |
| Výrobce: | DEWALT |
| Šířka záběru: | 82mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
