DEWALT Horkovzdušná opalovací pistole 1 800 W, D26411, D26411-QS
Popis:
- Odolná horkovzdušná opalovací pistole pro profesionální souvislé použití
- Výkon 1800 W s optimalizovaným chlazením
- Kompaktnost a nízká hmotnost zaručují snadnou manipulaci při použití
- Bezpečné použití bez podstavce umožňuje provádění velkého počtu pracovních úkonů díky stabilním stacionárním polohám a gumové vložce
- Plynulá regulace teploty a možnost jejího nastavení na hodnotu, která bude vyhovovat obráběnému materiálu, zaručuje všestranné použití dokonce i v nepřetržitém provozu
Standardní výbava:
- kuželový nástavec
- rybinový plochý nástavec
Technické parametry:
| Příkon | 1800 W |
| Provozní teplota | 50-400 / 50-600 °C |
| Průtok vzduchu | 250 / 450 l/min |
| Hmotnost | 0.80 kg |
| Délka | 253 mm |
| Výška | 210 mm |
| Vibrace ruka/paže | 1.5 m/s2 |
| Vibrace ruka/paže | 0.86 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 68 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (zvuk) | 3 dB(A) |
| Akustický výkon | 79 dB(A) |
| Odchylka akustického výkonu | 3 dB(A) |
| Příkon | 900 W |
| Výkon | 620 W |
| Otáčky naprázdno | 16000-27000 ot./min |
| Zdvih | 55 mm |
| Rozměr kleštiny | 6-8 mm |
| Max. průměr nástroje | 36 mm |
| Hmotnost | 1.9 kg |
| Délka | 120 mm |
| Výška | 200 mm |
| Vibrace ruka/paže | 6.8 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 2.7 m/s2 |
| Akustiský tlak | 77 dB(A) |
| Odchylka akustického tlaku | 2.8 dB(A) |
| Akustický výkon | 88 dB(A) |
| Odchylka akustického výkonu | 2.8 dB(A) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HORKOVZDUŠNÉ PISTOLE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5035048290071 |
| Výrobce: | DEWALT |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
