DEWALT jednoruční ohraňovací frézka se světlem 900 W, 6 - 8 mm, D26200, D26200-QS
Popis:
- Precizní nastavení hloubky řezu s přesností 0,1 mm zajišťuje přesné výsledky frézování
- Unikátní systém odsávání přes sloupek podstatně zlepšuje výhled, protože pohled na řezný nástroj nepřekrývá žádná hadice nebo třetí sloupek
- Z bezpečnostních důvodů a pro usnadnění obsluhy je hlavní spínač umístěn v rukojeti a je vybaven zajišťovací a odjišťovací funkcí
- Elektronická regulace otáček zaručuje dosažení perfektní povrchové úpravy při práci se všemi druhy dřeva, s hliníkem i plasty, a to tak, že elektronická regulace udržuje zvolené otáčky při jakémkoliv zatížení
- Plynulý rozběh eliminuje jakékoliv malé počáteční pohyby, které mohou vychýlit řezný nástroj
- Precizní vedení ve dvou sloupcích s vodicími pouzdry z fosforového bronzu - větší šířka sloupku poskytuje frézce vynikající stabilitu a největší přesnost u frézek této třídy
- Gumový povrch rukojetí poskytuje komfortní úchop a jejich nízká poloha pomáhá lépe ovládat frézku
- Třístupňová předvolba hloubkového dorazu umožňuje vytvoření různých hloubek pouze během jedné pracovní operace, aniž by došlo ke ztrátě času, způsobené nastavováním
- Mechanismus zajištění vřetena umožňuje snadnou a rychlou výměnu řezného nástroje pomocí jednoduchého klíče
Standartní výbava:
- Paralelní vodítko s jemným nastavením
- adaptér pro připojení odsávání
- upínací pouzdro 8 mm
- klíč 10/17 mm
- vodicí pouzdro 24 mm
Technické parametry:
| Příkon | 900 W |
| Výkon | 620 W |
| Otáčky naprázdno | 16000-27000 ot./min |
| Zdvih | 55 mm |
| Rozměr kleštiny | 6-8 mm |
| Max. průměr nástroje | 36 mm |
| Hmotnost | 1.9 kg |
| Délka | 120 mm |
| Výška | 200 mm |
| Vibrace ruka/paže | 6.8 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 2.7 m/s2 |
| Akustiský tlak | 77 dB(A) |
| Odchylka akustického tlaku | 2.8 dB(A) |
| Akustický výkon | 88 dB(A) |
| Odchylka akustického výkonu | 2.8 dB(A) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | FRÉZKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5035048262238 |
| Výrobce: | DEWALT |
| Upínací kleština: | max. do 8mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
