DEWALT Kotoučová pila, 1 350 W, prořez 65mm, kotouč 184 x 16 mm, 3,7 kg, kufr, DWE560K, DWE560K-QS
POPIS:
- Kompaktní, lehká a snadno ovladatelná kotoučová pila s hloubkou řezu 65 mm
- Silný motor s výkonem 1350 W poskytuje zvýšený řezný výkon
- Vnitřní kryt s průřezem poskytuje zlepšený výhled na čáru řezu
- Odfuk zaručuje odstranění pilin a jiných nečistot z čáry řezu
- Účinný odsávací systém minimalizuje výskyt prachu v ovzduší po připojení zařízení k odsávání pilin
- Přímá kompatibilita se systémem DEWALT AirLock zaručuje snadné a bezpečné připojení k hadici odsávacího systému
STANDARTNÍ VÝBAVA:
- Pilový kotouč s 24 zuby
- odvádění prachu
- vodítko podélných řezů
- klíč na pilový kotouč
- Odolný kufr
TECHNICKÉ PARAMETRY:
| Výkon | 850 W |
| Průměr kotouče | 184 mm |
| Hmotnost | 3,7 kg |
| Max. hloubka řezu při 90° | 65 mm |
| Max. hloubka řezu při 45° | 42 mm |
| Průměr upínacího otvoru kotouče | 16 mm |
| Výška | 226 mm |
| Délka | 286 mm |
| Kapacita šikmých řezů | 48 ° |
| Otáčky na prázdno | 5500 ot./min |
| Příkon pily | 1350 W |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NÁŘADÍ |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5035048392645 |
| Výrobce: | DEWALT |
| Průměr kotouče: | 184mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
