DEWALT Laserový měřič vzdálenosti - dosah 30 m, DWHT77100, DWHT77100-XJ
Donec sed eleifend lectus, quis euismod erat. In hac habitasse platea dictumst. Mauris ac tellus sed purus pharetra convallis. Phasellus efficitur quis leo ac tempor. Vestibulum aliquet et justo nec luctus. Vivamus nec finibus lectus.
Laserový dálkoměr 30m DeWALT DWHT77100
Laserový dálkoměr DeWALT DWHT77100 s rozsahem měření 30m výpočtem plochy a objemu a výpočtem podle Pythagorovy věty.
- Laserový dálkoměr DeWALT DWHT77100 nahrazující populární model DW033
- Rozsah měření 30m ummožňuje širokou škálu aplikací
- Černá písmena na bílém pozadí jsou dobře čitelná i při slunečním svitu
- Ovládání dvěma tlačítky pro snadné použití a jednoduchou obsluhu
- Pogumované tělo pro lepší úchop
- Přesnost měření +/-3mm na 10m
- Možnost přepínání mezi metrickými a imperiálními jednotkami (m, cm, ft, in)
- Výpočet plochy a objemu a funkce Pythagorovy věty pro širší využití
Parametry
| Měřící rozsah | 30 m |
| Model | DWHT77100 |
| Napájení | 2x AAA 1,5V |
| Přesnost měření | ± 3mm / 10m |
| Automatické vypnutí | Ano, 90s |
| Distribuce | CZ |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NÁŘADÍ |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3253561771002 |
| Výrobce: | DEWALT |
| spare_parts_drawing: | /user/documents/upload/vykresy/attachment.jpg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
