DEWALT Laserový měřič vzdálenostíi , dosah 50m, DW03050, DW03050-XJ
POPIS:
- Laserový měřič vzdálenosti je vyroben tak, aby odolal nevyhnutelným nárazům a pádům na staveništi
- Pracovní dosah je až 50 m a odchylka přesnosti je +/- 1,5 mm na 10m
- Běžné funkce pro koncového uživatele: odečet délkových hodnot, výpočet čtverečních metrů a výpočet krychlových metrů
- Přístroj může přičítat a odečítat hodnoty a může uvádět hodnoty v metrických nebo britských jednotkách
- Uživatel si může zvolit, zda bude přístroj provádět nepřetržité měření, což umožňuje provádění projektových aplikací
- Funkce Pythagoras pro nepřímé měření výšky umožňuje měřit vzdálenosti i v případě, kdy body A a/nebo B nejsou přístupné pro lineární měření
- Přístroj uloží minimálně 5 měření
- Přístroj má vyvýšená a zvětšena tlačítka, která zamezují vzniku nepřesností při měření
- Podsvícení dvouřádkového displeje zaručuje viditelnost ve všech pracovních podmínkách
- Odolá pádu na beton z výšky 2 m a náleží do třídy IP65 z hlediska ochrany před vodou a před poškozením sutí
- Přístroj má plochou základnu poskytující pevnou opěrnou plochu, která umožňuje měření bez otřesů a pohybů přístroje, což zabraňuje vzniku
- chyb při měření
- Je dodáván s dvěma bateriemi velikosti AAA a pouzdrem na řemen
STANDARDNÍ VÝBAVA:
- 2 baterie LR03 1,5 V (velikost AAA)
- Pouzdro na opasek
TECHNICKÉ PARAMETRY:
| Napájení | 2 baterie LR03 1,5 V (velikost AAA) |
| Hmotnost | 150 g |
| Distribuce | CZ |
| Přesnost měření | ± 1,5 mm/10m |
| Třída laseru | 2 |
| Model | DW03050 |
| Měřící rozsah | 50 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NÁŘADÍ |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5035048448496 |
| Výrobce: | DEWALT |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
