POPIS:
- Díky průmyslovému designu, zdokonalené převodovce a silnému
motoru s výkonem 1 100 W, je toto nářadí určeno k tomu, aby odolalo
i těm nejnáročnějším pracovním výkonům. - Výhodou je také upínání
pilového listu do čtyř poloh, což zaručuje univerzálnost a možnost
provádění srovnávacích řezů, bez ohledu na to, o jak náročný úkol jde.
STANDARDNÍ VÝBAVA:
- kufřík
- 1 pilový list
TECHNICKÉ PARAMETRY:
| Výkon | 1100 W |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Délka zdvihu | 29 mm |
| Max. hloubka řezu - dřevo | 280 mm |
| Max. řezná kapacita (PVC) | 130 mm |
| Počet zdvihů naprázdno | 0-2800 zdv./min. |
| Rozměry | D 435 x V 178 mm |
| Max. hloubka řezu - ocel | 100 mm |
| Příkon pily | 1100 W |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NÁŘADÍ |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5035048554258 |
| Výrobce: | DEWALT |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
