DEWALT Úhlová bruska 125mm, 900W, 11 800 ot./min, 2,05 kg - beznapěťový spínač, DWE4157, DWE4157-QS
Donec sed eleifend lectus, quis euismod erat. In hac habitasse platea dictumst. Mauris ac tellus sed purus pharetra convallis. Phasellus efficitur quis leo ac tempor. Vestibulum aliquet et justo nec luctus. Vivamus nec finibus lectus.
POPIS:
- Malý obvod umožňuje pohodlný úchop a zaručuje vynikající ergonomii.
- Beznapěťový blokovací systém spínače zabraňuje náhodnému spuštění nářadí, je-li zajištěno v zapnuté poloze. Před opětovným zapnutím nářadí musí být spínač vědomě vypnutý.
- Samostatné pouzdro a pružinový držák uhlíků prodlužují životnost uhlíků.
- Plynulý rozběh omezuje pohyb nářadí při spuštění, což zlepšuje jeho ovladatelnost.
- Nízkoprofilová skříň převodovky umožňuje práci na špatně přístupných místech.
- Konstrukce vinutí statoru prodlužuje trvanlivost motoru.
- Vyjímatelné uhlíky chrání rotor před poškozením při ukončení životnosti uhlíků, což vede k prodloužení životnosti motoru.
- Konstrukce 100% využívající kuličková ložiska zvyšuje účinnost a odolnost.
- Zajištění vřetena umístěné na horní části nářadí umožňuje maximální hloubku řezu.
- Ochrana motoru proti obroušení zvyšuje odolnost.
STANDARTNÍ VÝBAVA:
- Ochranný kryt
- nastavitelná boční rukojeť
- vnitřní a vnější kotoučová příruba
- klíč
TECHNICKÉ PARAMETRY:
| Příkon | 900 W |
| Otáčky naprázdno | 11 800 ot./min |
| Max. průměr kotouče | 125 mm |
| Závit vřetena | M14 |
| Hmotnost | 2,05 kg |
| Délka | 270 mm |
| Výška | 80 mm |
| Vibrace ruka/paže - broušení | 11 m/s2 |
| Odchylka měření K 1 (vibrace) | 6.8 m/s2 |
| Vibrace ruka/paže - leštění | 1.5 m/s2 |
| Odchylka měření K 2 (vibrace) | 1.5 m/s2 |
| Akustiský tlak | 90 dB(A) |
| Odchylka akustického tlaku | 5 dB(A) |
| Akustický výkon | 101 dB(A) |
| Odchylka akustického výkonu | 5 dB(A) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NÁŘADÍ |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5035048634509 |
| Výrobce: | DEWALT |
| Průměr kotouče: | 125mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
