DEWALT Úhlová bruska 150 mm, 1400 W, odfuk nečistot - beznapěťový spínač, plynulý rozběh, DWE4238, DWE4238-QS
Popis
- Nízkoprofilová skříň převodovky umožňuje práci na špatně přístupných místech
- Protiblokovací příruba zabraňuje trvalému zablokování kotoučové příruby
- Motor chráněný proti obroušení zaručuje delší životnost
- Nová konstrukce ochranného krytu umožňuje montáž, seřízení i demontáž krytu bez použití jiného nářadí, větší flexibilita nářadí
- Antivibrační boční rukojeť zvyšuje komfort obsluhy
- Beznapěťový spínač zabraňuje spuštění nářadí po připojení napájecího kabelu k síti.
- Konstrukce vinutí statoru prodlužuje trvanlivost motoru
- Vyjímatelné uhlíky chrání rotor před poškozením při ukončení životnosti uhlíků, což vede k prodloužení životnosti motoru
- Jednodílný držák uhlíků zabraňuje zachycení uhlíků v náročných provozních podmínkách
Standardní výbava:
- Ochranný kryt nastavitelný bez použití jiného nářadí
- nastavitelná antivibrační boční rukojeť
- vnitřní a vnější příruby kotouče
- klíč
Technické parametry:
| Příkon | 1400 W |
| Otáčky naprázdno | 9000 ot./min |
| Max. průměr kotouče | 150 mm |
| Závit vřetena | M14 |
| Hmotnost | 2,6 kg |
| Délka | 300 mm |
| Výška | 80 mm |
| Vibrace ruka / paže - broušení |
7,0 m/s2 |
| Vibrace ruka / paže - leštění |
1,5 m/s2 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NÁŘADÍ |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5035048645352 |
| Výrobce: | DEWALT |
| Průměr kotouče: | 150mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
