DEWALT Úhlová bruska 230 mm, 2600W, 6600 ot/min, 5,2 kg, plynulý rozběh, beznapěťový spínač, DWE496, DWE496-QS
Popis:
Výkonný motor o výkonu 2600 W s vysokou účinností práce
Vynikající větrací otvor pro lepší optimalizaci chlazení nástroje
3-polohová boční rukojeť poskytuje vylepšenou ergonomii pro specifické aplikace
Menší hmotnost a kratší délka nástroje pro pohodlné používání
Uzamykatelný spínač vhodný pro nepřetržité používání nástroje.
Parametry:
| Volnoběžné otáčky: | 6500 ot/min |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 230 mm |
| Hmotnost: | 5.4 kg |
| Příkon: | 2600 W |
| Regulace otáček: | ne |
| Plynulý rozběh: | ano |
| Typ rukojeti: | Nastavitelná |
| Balení: | kartonová krabice |
|---|---|
| Závit na vřetenu: | M14 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NÁŘADÍ |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5054905247652 |
| Výrobce: | DEWALT |
| Průměr kotouče: | 230mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
