HUSQVARNA LC 142iS Aku sekačka (bez aku. a nabíj.), 970541901, 9705419-01
LC 142iS bez akumulátoru a nabíječky
Akumulátorová sekačka na trávu Husqvarna LC 142iS s vlastním pohonem je kompaktní, tichá a lehká, takže se velmi snadno používá. Nastartovat sekačku lze pouhým stlačením ovládací rukojeti. Sekačka je vybavena režimem SavE™ pro skvělé sekání v ekonomickém režimu. Husqvarna LC 142iS je ideální volbou pro malé až středně velké zahrady nebo pro sekání menších členitých ploch. Je kompatibilní s naším 36 V akumulátorovým systémem.
| Motor |
LC 142iS (bez akum. a nabíj.)
Č. výrobku: 970 54 19-01
|
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW | 0,55 kW |
|---|---|
| Přednastavené otáčky, ot./ min | 3 200 ot./min |
| Materiál | |
| Materiál skeletu | ABS plast |
| Ráfky, materiál | Plast |
| Žací ústrojí | |
| Metoda(y) sečení | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm | 42 cm |
| Sada BioClip® | K dispozici jako příslušenství |
| Mulčovací ucpávka BioClip® | Ne |
| Polohy pro nastavení výšky sečení | 7 |
| Nastavení výšky sečení | Centrální |
| Výška sečení, max., mm | 75 mm |
| Výška sečení, min., mm | 25 mm |
| Hnací systém | |
| Systém pohonu | S vlastním pohonem, 1 rychlost |
| Poháněná kola | Zadní |
| Rychlost dopředu, max. | 4 km/h |
| Rychlost dopředu, min., km/h | 0 km/h |
| Vybavení | |
| Typ sběrného koše | Tkaninová ochrana proti prachu |
| Objem sběrného koše, litry | 50 l |
| Typ rukojeti | Ergonomická |
| Možnosti nastavení výšky rukojeti | 2 možnosti |
| Kolečka s ložisky, přední/zadní | Ano/Ano |
| Sklopná rukojeť | Ano |
| Měkká rukojeť | Ano |
| Rukojeť nastavitelná do stran | Ne |
| Ovládání plynu | Ne |
| Rozměry | |
| Průměr kol, přední, mm | 178 mm |
| Průměr kol, zadní, mm | 203 mm |
| Hmotnost, kg | 19 kg |
| Rozvor, cm | 61 cm |
| Hladina zvuku a hluku | |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) | 83 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A) | 95 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A) | 96 dB(A) |
| Vibrace | |
| Vibrace rukojeti | 0,8 m/s² |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SEKAČKY NA TRÁVU |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7392930759657 |
| Výrobce: | HUSQVARNA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
