HUSQVARNA LC 353VE Motorová sekačka, 970541701, 9705417-01
LC 353VE
Špiřková vysokokapacitní benzínová sekačka na trávu, která má vše. Je určena pro péči o větší zahrady a pro uživatele s vysokými nároky na výkon, kvalitu a výsledky sečení. Husqvarna LC 353VE je poháněná motorem Husqvarna s elektrickým startováním a variabilní rychlostí pojezdu. Sekačka je vybavena žacím ústrojím z kompozitních materiálů s šířkou záběru 53 cm, centrálním nastavením výšky sečení a snadno dostupnými ovládacími prvky.
| Motor |
LC 353VE
Č. výrobku: 970 54 17-01
|
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW | 2,75 kW |
|---|---|
| Přednastavené otáčky, ot./ min | 2 900 ot./min |
| Značka motoru | Husqvarna |
| Název motoru | HS 166AE |
| Zdvihový objem válce | 166 cm³ |
| Typ mazání motoru | Rozstřikem |
| Chlazení motoru | Vzduchem |
| Materiál | |
| Materiál skeletu | Kompozit |
| Ráfky, materiál | Plast |
| Emise | |
|
Emise výfukových plynů (CO2 EU V)
|
922,38 g/kWh |
| Žací ústrojí | |
| Metoda(y) sečení | Sběr/BioClip®/Zadní výhoz |
| Šířka záběru, cm | 53 cm |
| Sada BioClip® | K dispozici jako příslušenství |
| Mulčovací ucpávka BioClip® | Ne |
| Polohy pro nastavení výšky sečení | 6 |
| Nastavení výšky sečení | Centrální |
| Výška sečení, max., mm | 75 mm |
| Výška sečení, min., mm | 20 mm |
| Hnací systém | |
| Systém pohonu | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Poháněná kola | Zadní |
| Rychlost dopředu, max. | 5 km/h |
| Rychlost dopředu, min., km/h | 2,8 km/h |
| Vybavení | |
| Typ sběrného koše | Tkaninová ochrana proti prachu |
| Objem sběrného koše, litry | 60 l |
| Typ rukojeti | Ergonomická |
| Možnosti nastavení výšky rukojeti | 2 možnosti |
| Kolečka s ložisky, přední/zadní | Ano/Ano |
| Sklopná rukojeť | Ano |
| Měkká rukojeť | Ano |
| Rukojeť nastavitelná do stran | Ne |
| Ovládání plynu | Ne |
| Rychlospojka pro připojení hadice na vodu | Ne |
| Spojka brzdy žacího nože (BBC) | Ne |
| Rozměry | |
| Průměr kol, přední, mm | 190 mm |
| Průměr kol, zadní, mm | 230 mm |
| Hmotnost, kg | 33 kg |
| Rozvor, cm | 72 cm |
| Hladina zvuku a hluku | |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) | 87 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, měřená dB(A) | 97 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A) | 98 dB(A) |
| Vibrace | |
| Vibrace rukojeti | 3,9 m/s² |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SEKAČKY NA TRÁVU |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7392930759459 |
| Výrobce: | HUSQVARNA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
