HUSQVARNA PW 240 Vysokotlaký čistič, 970648101, 9706481-01
Vysokotlaký čistič optimalizovaný pro venkovní čištění bez námahy
Elektrický vysokotlaký čistič speciálně optimalizovaný pro venkovní čištění, který nabízí ergonomické a nekomplikované ovládání s ultraflexibilní hadicí, vylepšenou prodlouženou rukojetí a výjimečnou stabilitu. Hadicový naviják s vodítkem hadice umožňuje pohodlné kompaktní skladování.
| Motor |
PW 240
Č. výrobku: 970 64 81-01
|
| Výstupní výkon | 1,8 kW |
|---|---|
| Zdroj napájení | Napájecí kabel |
| Elektrická ochranná třída | IP X5 |
| Zdroj energie | Elektrický |
| Informace o elektrickém systému | |
| Napětí | 220-240 V |
| Jmenovitý proud, A | 70 A |
| Cyklus fáze proudu | 50 Hz |
| Fáze | 1 ph |
| Údaje o výrobku | |
| Maximální tlak | 140 bar |
| Průtok vody | 348-465 l/h |
| Délka hadice | 8 m |
| Provozní tlak, max. | 100 bar |
| Max. teplota přiváděné vody | 40 °C |
| Maximální samonasávací výška | 0,5 m |
| Objem | 0,4 l |
| Vybavení | |
| Délka kabelu | 5 m |
| Rozměry | |
| Hmotnost, kg | 9,5 kg |
| Hladina zvuku a hluku | |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A) | 92 dB(A) |
| Vibrace | |
| Hladina vibrací ramena (Aeq, m/s2) | 2,5 m/s² |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAHRADA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0100000001144711 |
| Výrobce: | HUSQVARNA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
