HUSQVARNA Robotická sekačka Automower 310 Mark II, 970526711, 9705267-11
AUTOMOWER® 310 Mark II
Kompaktní čtyřkolová robotická sekačka Husqvarna Automower® 310 se bez námahy postará o trávníky až do rozlohy 1000 m2. Zvládne svahy se sklonem do 40 % a dokonce se sama navede úzkými pasážemi. Když práci dokončí, funkce trojitého vyhledávání najde nejrychlejší cestu zpět k nabíjecí stanici. Sekačka se snadno používá a čistí. Lze ji ovládat pomocí smartphonu. Je vybavena ochranou proti mrazu a časovačem počasí, který přizpůsobuje časy sekání podle ročního období.
| Kapacita |
AM 310
Č. výrobku: 970 52 67-11
|
| Pracovní kapacita, m² | 1 000 m² |
|---|---|
| Typ ohraničení | Vodič |
| Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky | 15 % |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy | 40 % |
| Max. aktivní čas | 16 h |
| Systém hledání | Tři systémy hledání |
| Následuj naváděcí vodič | 1 |
| Systém nabíjení | Automatický |
| Celkové rozměry | |
| Hmotnost, kg | 9,4 kg |
| Rozměry výrobku, délka | 57 cm |
| Rozměry výrobku, šířka | 43 cm |
| Rozměry výrobku, výška | 25 cm |
| Údaje o výrobku | |
| Barva | Šedá |
| Hladina hluku vnímaná | 59 dB(A) |
| Index ochrany (IP kód) | IPX5 |
| Typ akumulátoru | Lion |
| Kapacita akumulátoru, Ah | 2,1 Ah |
| Nabíjecí proud (A) | 1,3 A |
| Průměrná doba sečení na jedno nabití | 70 min |
| Typická doba nabíjení | 60 min |
| Průměrná spotřeba energie za měsíc při maximálním využití | 8 kWh |
| Maximální pracovní plocha | 1 000 m² |
| Systém sečení | |
| Žací systém | 3 otočné žací břity |
| Výška sečení, max., mm | 50 mm |
| Výška sečení, min., mm | 20 mm |
| Šířka záběru, cm | 22 cm |
| Nastavení výšky sečení | Manuální |
| Ochranný disk | Ano |
| Obousměrné otáčení žacího disku | Ano |
| Ovládání | |
| Klávesnice | Klávesnice a displej/apl. |
| Informační panel | Monochromatický grafický displej 2,8” |
| Bezdrátové připojení | Bluetooth® |
| Řízení pomocí aplikace | Automower® Connect@Home |
| Integrace s inteligentní domácností | Ne |
| Aktualizace firmware | Dealer Service |
| Bezpečnost | |
| GPS Sledování | Ne |
| GeoFence | Ne |
| PIN kód | Ano |
| Alarm | Ano |
| Senzor pro zvednutí | Ano |
| Senzor náklonu | Ano |
| Object detection | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ROBOTICKÉ SEKAČKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7392930730083 |
| Výrobce: | HUSQVARNA |
| Druh navádění: | Naváděcí vodiče |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
