HUSQVARNA Robotická sekačka Automower 450X NERA, 970535311, 9705353-11
Pokročilé sečení pro složité, velké trávníky až do 5000 m²
Robotická sekačka na trávu, která zvládne sekat trávníky do rozlohy 5000 m² v perfektní kvalitě 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Je vybavena funkcemi, jako je inteligentní vyhýbání se překážkám, a poskytuje spolehlivý provoz – ať si je déšť nebo pálí slunce – sekačka plynule seče a zanechává jen minimální stopu na trávníku. Snadno projede každý roh. Sekačka se jednoduše čistí pomocí hadice. Pomocí vašeho chytrého telefonu si můžete vytvořit více pracovních oblastí s jedinečným nastavením a dočasné zakázané zóny pomocí aplikace pro personalizovanou správu zón Automower® Zone Control. Zajistěte si přesné sečení s virtuálními hranicemi, které si můžete definovat prostřednictvím aplikace Automower® Connect a sady Husqvarna EPOS™, které jsou k dispozici jako volitelné příslušenství.
Sekačka Automower® 450X NERA bude k dispozici od dubna 2023.
Sekačka Automower® 450X NERA bude k dispozici od dubna 2023.
| Kapacita |
AM450X NERA
Č. výrobku: 970 53 53-11
|
| Pracovní kapacita, m² | 5 000 m² |
|---|---|
| Typ ohraničení | Vodič |
| Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky | 25 % |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy | 50 % |
| Max. aktivní čas | 24 h |
| Systém hledání | Pět systémů hledání |
| Následuj naváděcí vodič | 3 |
| Systém nabíjení | Automatický |
| Celkové rozměry | |
| Hmotnost, kg | 15 kg |
| Rozměry výrobku, délka | 75 cm |
| Rozměry výrobku, šířka | 54 cm |
| Rozměry výrobku, výška | 28 cm |
| Údaje o výrobku | |
| Barva | Šedá |
| Hladina hluku vnímaná | 60 dB(A) |
| Index ochrany (IP kód) | IPX5 |
| Typ akumulátoru | Lion |
| Kapacita akumulátoru, Ah | 7,5 Ah |
| Nabíjecí proud (A) | 7 A |
| Průměrná doba sečení na jedno nabití | 195 min |
| Typická doba nabíjení | 40 min |
| Průměrná spotřeba energie za měsíc při maximálním využití | 14 kWh |
| Maximální pracovní plocha | 5 000 m² |
| Systém sečení | |
| Žací systém | 3 otočné žací břity |
| Výška sečení, max., mm | 60 mm |
| Výška sečení, min., mm | 20 mm |
| Šířka záběru, cm | 24 cm |
| Nastavení výšky sečení | Elektrické |
| Ochranný disk | Ano |
| Obousměrné otáčení žacího disku | Ano |
| Ovládání | |
| Klávesnice | Otočné kolečko, displej a stavová LED / apl. |
| Informační panel | Barevný displej TFT 2,8” QVGA |
| Bezdrátové připojení | Bluetooth®, Celulární , Wi-Fi |
| Řízení pomocí aplikace | Automower® Connect |
| Integrace s inteligentní domácností | Ano |
| Aktualizace firmware | FOTA |
| Bezpečnost | |
| GPS Sledování | Ano |
| GeoFence | Ano |
| PIN kód | Ano |
| Alarm | Ano |
| Senzor pro zvednutí | Ano |
| Senzor náklonu | Ano |
| Object detection | Radarový senzor |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ROBOTICKÉ SEKAČKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0100000001144708 |
| Výrobce: | HUSQVARNA |
| Druh navádění: | Naváděcí vodiče |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
