HUSQVARNA Robotická sekačka Automower 550 EPOS, 970656711, 9706567-11
Robotická sekačka určená pro profesionální používání. Perfektně vybavený model se satelitní technologií EPOS™ společnosti Husqvarna nabízí ovládání sekačky v rámci virtuálních hranic. Pomocí mobilní aplikace AppDrive můžete vytvořit virtuální hranice jedné nebo více pracovních oblastí, včetně dočasně zakázaných zón, což zajistí dokonalé výsledky sekání tam, kde to potřebujete, dokonce i v deštivých podmínkách. Aplikace je určená pro všechny typy trávníků, lze v ní přesně nastavit úzké průchody a svahy až do 45 % (24°). Tato technologie vyžaduje použití referenční stanice EPOS™.
| Kapacita |
HUSQVARNA AUTOMOWER® 550 EPOS™
Č. výrobku: 970 65 67-11
|
| Pracovní kapacita, m² | 10 000 m² |
|---|---|
| Typ ohraničení | Virtuální |
| Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky | 15 % |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy | 45 % |
| Max. aktivní čas | 24 h |
| Systém hledání | Naváděcí systém EPOS™ |
| Následuj naváděcí vodič | Virtuální přepravní cesta |
| Systém nabíjení | Automatický |
| Celkové rozměry | |
| Hmotnost, kg | 13,8 kg |
| Rozměry výrobku, délka | 72 cm |
| Rozměry výrobku, šířka | 56 cm |
| Rozměry výrobku, výška | 32 cm |
| Údaje o výrobku | |
| Barva | Šedá, Oranžová |
| Hladina hluku vnímaná | 65 dB(A) |
| Index ochrany (IP kód) | IPX4 |
| Typ akumulátoru | Lion |
| Kapacita akumulátoru, Ah | 10 Ah |
| Nabíjecí proud (A) | 7 A |
| Průměrná doba sečení na jedno nabití | 210 min |
| Typická doba nabíjení | 60 min |
| Průměrná spotřeba energie za měsíc při maximálním využití | 24 kWh |
| Maximální pracovní plocha | 5 000 m² |
| Nepravidelná pracovní kapacita, profesionální kvalita | 5 000 m² |
| Nepravidelná pracovní kapacita, kvalita pro profesionální sportoviště | 3 500 m² |
| Nepravidelná pracovní kapacita, běžná kvalita | 6 000 m² |
| Systematická pracovní kapacita, profesionální kvalita | 10 000 m² |
| Systematická pracovní kapacita, kvalita pro profesionální sportoviště | 5 000 m² |
| Systematická pracovní kapacita, běžná kvalita | 15 000 m² |
| Systém sečení | |
| Žací systém | 5 otočných žacích břitů |
| Výška sečení, max., mm | 60 mm |
| Výška sečení, min., mm | 20 mm |
| Šířka záběru, cm | 24 cm |
| Nastavení výšky sečení | Elektrické |
| Ochranný disk | Ano |
| Obousměrné otáčení žacího disku | Ano |
| Ovládání | |
| Klávesnice | Profesionální uživatelské rozhraní/ apl. |
| Informační panel | Ne |
| Bezdrátové připojení | Bluetooth®, Celulární |
| Řízení pomocí aplikace | Husqvarna Fleet Services |
| Integrace s inteligentní domácností | Ano |
| Aktualizace firmware | FOTA |
| Bezpečnost | |
| GPS Sledování | Ano |
| GeoFence | Ano |
| PIN kód | Ano |
| Alarm | Ano |
| Senzor pro zvednutí | Ano |
| Senzor náklonu | Ano |
| Object detection | Ultrazvukový senzor |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ROBOTICKÉ SEKAČKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0100000001144762 |
| Výrobce: | HUSQVARNA |
| Druh navádění: | Bezdrátové navádění |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
