Popis a parametry produktu
- Ponorné kalové čerpadlo PCH K2-J-280P vyniká vysokým průtokem a dosaženou účinností, vybavené plovákem
- Díky výkonému a úspornému elektromotoru dosahuje čerpadlo skvělých parametrů při nižších provozních nákladech
- Výborné parametry jsou dosaženy použitím dynamicky vyváženého oběžného kola vortexového typu s minimalizací rizika zanesení a opotřebení v důsledku čerpání pevných částic
- Robustní konstrukce čerpadla a použité materiály při výrobě (nerezová ocel a litina) výrazně zvyšují životnost a odolnost
- Čerpadlo je vybaveno řezacím zařízením k rozmělnění běžných nečistot, (papír, listí, …)
- Motor je proti přehřátí při přetížení vybaven samočinně vratnou tepelnou ochranou a oddělen od hydraulické části mechanickou ucpávkou s třecími plochami z karbidu křemíku (SiC-SiC)
- Proti nežádoucímu chodu bez chlazení je čerpadlo výrobcem osazeno plovákovým spínačem
- Čerpadlo lze použít v širokém spektru čerpání odpadních a užitkových vod, (jímky, žumpy, septiky, sklepy, sudy, bazény, stavební výkopy atd.).
- Řada čerpadel K2 navazuje v modernizované podobě na známou řadu čerpadel SEPTIK typ SPL102P
| Kód zboží | SK015440 |
| Elektromotor | 1,0 kW |
| Kabel | 3G1 H07RN-F |
| Délka kabelu | 10 m |
| Objemový průtok | 4,7 - 0 l/s |
| Dopravní výška | 0 - 13 m |
| Jmenovité napětí | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Jmenovitý proud motoru | 2,5 - 5 A |
| Průměr výtlačné přípojky | 5/4" |
| Hmotnost | 16,9 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ČERPADLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | PCH |
| Napájecí napětí: | AC 1x230V |
| Výbava čerpadla: | S plovákovým spínačem |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
