Popis a parametry produktu
- Ponorné kalové čerpadlo PCH K3-T-600 vyniká zejména vysokým průtokem až 10 l za vteřinu a dopravní výškou až 15 m.
- Jedná se o nejvýkonnější model z řady kalových čerpadel PCH
- Čerpadlo je opatřeno na výtlaku 2" vnitřním závitem - možnost připojení hasičské hadice C (DN50)
- Díky výkonému a úspornému elektromotoru dosahuje čerpadlo skvělých parametrů při nižších provozních nákladech
- Výborné parametry jsou dosaženy použitím dynamicky vyváženého oběžného kola vortexového typu s minimalizací rizika zanesení a opotřebení v důsledku čerpání pevných částic
- Masivní konstrukce čerpadla a použité materiály při výrobě (nerezová ocel a litina) výrazně zvyšují životnost a odolnost
- Čerpadlo je vybaveno vylepšeným nerezovým řezacím zařízením k rozmělnění většiny nečistot (papír, listí, ubrousky …)
- Motor je proti přehřátí při přetížení vybaven samočinně vratnou tepelnou ochranou a oddělen od hydraulické části mechanickou ucpávkou s třecími plochami z karbidu křemíku (SiC-SiC)
- Čerpadlo lze použít v širokém spektru čerpání odpadních a užitkových vod, (jímky, žumpy, septiky, sklepy, sudy, bazény, stavební výkopy atd.).
- Řada čerpadel K3 navazuje v modernizované podobě na známou řadu čerpadel SEPTIK typ SNK304
| Kód zboží | SK017170 |
| Elektromotor | 1,7 kW |
| Délka kabelu | 10 m |
| Objemový průtok | 10 - 0 l/s |
| Dopravní výška | 0 - 15 m |
| Jmenovité napětí | 400 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Jmenovitý proud motoru | 2 – 3,2 A |
| Průměr výtlačné přípojky | 2" |
| Hmotnost | 21,8 kg |
| Typ čerpadla | Kalové |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ČERPADLA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0100000001144724 |
| Výrobce: | PCH |
| Napájecí napětí: | AC 3x400V |
| Výbava čerpadla: | Bez plovákového spínače |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
